Byt, 2+1

Jižně orientovaný byt po kompletní rekonstrukci respektující původní architektonický záměr je umístěn ve 3. podlaží elegantního bytového domu stojícího v boční jednosměrné ulici v centru u Rašínova nábřeží a v pěším dosahu oblíbené výtoňské náplavky.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj prosvětlený dvěma velkými okny, kuchyni, ložnici, koupelnu (s vanou, WC a bidetem) a předsíň.

Byt i dům prošly kompletní rekonstrukcí. Dům má pěkné společné prostory a výtah (do mezipater), v bytě jsou vysoké stropy, dřevěné podlahy, v kuchyni a koupelně dlažba. Okna jsou původní dřevěná špaletová. Vytápění je řešeno novým plynovým kotlem. Kupní cena zahrnuje sklep a nábytek zobrazený na fotkách.

Výhodná poloha v centru na Novém Městě, v pěším dosahu všeho potřebného a jen pár kroků od stanice metra linky B a tramvajových zastávek s mnoha linkami. Kousek od domu je přístaviště, navštěvovat lze farmářské trhy a v teplých dnech lze posedět v některé z kaváren či restaurací na náplavce.

Interiér 56,6 m2, sklep 2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42580
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 542 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.