Byt, 3+kk

Klasický byt po kompletní rekonstrukci ve 3. podlaží cihlového bytového domu s novým výtahem. Oblíbená lokalita na Letné, jen pár kroků od Letenských sadů i v blízkosti Stromovky, v pěším dosahu všech služeb a pár minut jízdy MHD od centra.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna (s okny, vanou, 2 umyvadly, WC) a prostorná centrální vstupní hala. Obývací pokoj a 1 ložnice jsou orientované do boční jednosměrné ulice, druhá ložnice a koupelna do klidného zeleného vnitrobloku.

Dům i byt prošly kompletní rekonstrukcí v r. 2016. K vybavení patří původní repasované nebo nové dřevěné parkety, repasovaná špaletová okna a masivní dvoukřídlé či jednoduché dveře s obložkami a mosazným kováním, repasované vstupní dveře, videotelefon. Vytápění zajišťuje centrální plynová kotelna v domě. Kupní cena zahrnuje sklep.

Letná se svou autentickou atmosférou vyniká množstvím kulinářských podniků a lokálních obchodů, nabídku služeb rozšířilo nové obchodní centrum Stromovka. Pár kroků od domu je tramvajová zastávka, odkud je rychlé spojení do centra i ke stanicím metra linky A a C. Čtvrť obklopuje z jedné strany rozsáhlý park Letenské sady, z druhé strany nádherně upravený lesopark Stromovka s vodními prvky.

Podlahová plocha 74,5 m2, sklep 6,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42561
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.