Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt 1 + kk, 1. NP, č.1.07

Nový byt 1+kk s terasou je součástí apartmánového domu Lakeside Apartments Lipno v Černé v Pošumaví. Pohodlný apartmán ve vysokém standardu nabídne nerušené výhledy na největší českou vodní plochu, soukromou pláž a wellness se saunou i bazénem. Atraktivní lokalita přímo u Lipenské přehrady, nedaleko Českého Krumlova a hraničního přechodu do Rakouska. Termín dokončení na konci roku 2022.

Dispozici bytu v 1. NP tvoří západně orientovaný obývací prostor s přípravou na kuchyni a se vstupem na předzahrádku, koupelna, předsíň a toaleta.

Kvalitní standard vybavení zahrnuje hliníková okna s izolačním trojsklem a venkovními hliníkovými roletami či žaluziemi, nadstandardní odhlučnění mezi apartmány, dubové podlahy, přípravu na chlazení i systém chytré domácnosti, keramickou dlažbu a sanitu značek Grohe a Laufen. Ekologické podlahové vytápění zajistí 16 geotermálních vrtů hlubokých 150 metrů. Interiér lze dokončit architektem podle požadavků klienta. Ve standardu je elektromotorický zámek s možností vzdáleného ovládání pomocí aplikace v hodnotě 50 tisíc korun. Majitelé budou moci využít správcovský servis, který kromě běžných úklidových služeb společných prostor spočívá i v nabídce úklidu jednotlivých bytů, recepční službě a 24hodinové asistenci.

Černá v Pošumaví je součástí CHKO Šumava a rozkládá se u nejširšího bodu vodní nádrže Lipno. Je oblíbeným turistickým střediskem vyhledávaným milovníky jachtingu, windsurfingu i kiteboardingu i dalších vodních sportů. V okolí lze navštívit Stezku korunami stromů, bikepark, rodinnou terénní cyklotrasu, lanový park, aquapark, bobovou dráhu a mnoho dalších atrakcí. V zimě Lipno vybízí k bruslení či k lyžování v nedalekých areálech, jako je například rakouský Hochficht. Místo je atraktivní i díky poloze nedaleko Českého Krumlova a hraničního přechodu s Rakouskem.

Kupní cena zahrnuje také sklepní koji, která je umístěna u vstupních dveří do bytu.

Podlahová plocha 31,6 m2, předzahrádka 8,7 m2.

Pro další informace navštivte stránku projektu lakesidelipno.cz.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  32 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  40 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42442
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.