Byt, 3+1

Nově zrekonstruovaný klasický městský byt s vysokými stropy a výhledem na Novoměstskou radnici je umístěn ve 3. podlaží historické budovy stojící přímo v centru na rohu Vodičkovy a Jungmannovy ulice, jen pár kroků od Václavského náměstí.

Dispozice se skládá z kuchyně s jídelnou, 3 pokojů nyní užívaných jako obývací pokoj, ložnice s en-suite koupelnou, druhé ložnice s krásným půlkruhovým arkýřem s působivým výhledem, dále předsíně a koupelny se saunou, masážní vanou, 2 umyvadly a WC. Jídelnu s kuchyní lze využívat také jako obývácí pokoj, ostatní místnosti jako ložnice a dát tak vzniknout dispozici 4+kk.

Byt prošel v r. 2020 kompletní rekonstrukcí. Nová je kuchyně, koupelny i dveře, na podlaze jsou původní parkety, okna jsou dřevěná špaletová. K bytu přísluší 1/2 (12,8 m2) chodby společné se sousedním bytem. Možnost přenechání nájmu garážového parkovacího stání nedaleko domu za 8 000 Kč měsíčně.

Prestižní lokalita v samém centru Nového Města, v blízkosti Václavského i Karlova náměstí s parkovou úpravou. V bezprostředním okolí je k dispozici množství restaurací, kaváren, obchodů, ale také divadel a dalších možností kulturního vyžití. Místo je perfektně dostupné mnoha tramvajovými linkami i metrem linky A či B. Hned u domu funguje základní škola a soukromé jesle, v blízkosti je také gymnázium.

Interiér 110,1 m2, 1/2 chodby ve výlučném užití 6,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42288
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Parkování
  Přenechání nájmu garážového parkovacího stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.