Byt, 3+kk

Zrekonstruovaný klasický byt s vysokými stropy se nachází ve 2. patře historického bytového domu bez výtahu stojícího v boční jednosměrné ulici lemované alejí přímo u parku Grébovka na Vinohradech.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, 2 ložnice s okny do vnitrobloku; v jedné z nich úložná komora, dále koupelna, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala.

Na podlaze jsou repasované parkety, dveře i špaletová okna jsou též po repasi. Kuchyňská linka je plně vybavena. Parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

Prestižní lokalita vyhledávaných Vinohrad poskytuje vše potřebné. V blízkosti fungují obchody, kavárny a restaurace, jen pár kroků vede do romantického parku Grébovka. Tramvajová zastávka se nachází asi 5 minut od domu, v docházkové vzdálenosti (či 1 zastávku tramvají) je stanice metra Náměstí Míru.

Interiér 71 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42284
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.