Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Klimatizovaný penthouse s privátním přístupem výtahem a s ohromnou jihovýchodní terasou, odkud je Praha jako na dlani, se nachází ve zdařilém rezidenčním projektu zasazeném do vilové čtvrti v oblíbené části Prahy 5 Na Hřebenkách.

Dispozice bytu v nejvyšším, 7. podlaží se v současnosti skládá z více než stometrového otevřeného obytného prostoru, 1 ložnice s en-suite koupelnou a walk-in šatnou s přípojkou na pračku, druhé koupelny, dalších dvou místností - nyní využívaných jako domácí kino a posilovna a předsíně s přímým výstupem z výtahu.

Komorní projekt se 17 byty byl dokončen v r. 2009, nabízený byt je jediným na patře. Interiér prosvětlují velkoformátová okna s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi. Součástí vybavení je klimatizace ve všech pokojích, systém inteligentní domácnosti Crestron, vyhřívaná podlaha v koupelnách (elektrické rošty), podlahové konvektory (zdrojem tepla je centrální domovní kotelna), kompletní kuchyně se spotřebiči Miele (včetně vinotéky) a deskou z Technistone, bezpečnostní vstupní dveře a sanita Riho. K relaxaci je na velké slunné terase připravena vířivka a sauna. K bytu přísluší 2 garážová stání a sklep.

Atraktivní lokalita na pomezí Prahy 5 a 6 poskytuje spoustu zeleně, široké možnosti sportovního vyžití a snadnou dostupnost smíchovského centra Anděl s veškerými službami. Přímo od domu lze vyrazit do parku Ladronka nebo Petřínských sadů, blízko je i zahrada Klamovka nebo park Sacré Coeur, v dosahu je mezinárodní soukromá i státní mateřská škola, základní škola nebo francouzské lyceum. Téměř u domu je autobusová zastávka, při cestách autem je výhodou blízký vjezd do tunelového komplexu.

Interiér 164,99 m2, terasa 127,56 m2, sklep 4,05 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  49 900 000 Kč / 2 107 264 €
 • Poplatky za služby
  15 200 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  165 m²
 • Terasa
  128 m²
 • Celková plocha
  293 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42276
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.