Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Západně orientovaná garsoniéra je umístěna v 1. podlaží pěkně upraveného cihlového bytového domu z r. 1938, který prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí. Místo v dosahu veškerých služeb a s perfektním spojením MHD.

Plochu bytu tvoří hlavní obytná místnost s částečně oddělenou kuchyní, koupelna s WC a vstupní chodba. Okna jsou orientována do boční slepé ulice.

Podlahy jsou vinylové, okna plastová s dvojskly, venkovními roletami na dálkové ovládání a bezpečnostními foliemi odrážejícími obraz (do bytu tak není vidět). Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči. Ohřev vody bojlerem, podlahové vytápění s termostatem v každé místnosti (chodba, obývací pokoj, koupelna). K bytu přísluší sklep. Dům je dobře udržovaný. Parkovat lze na malém parkovišti vedle domu.

Poloha umožňuje vynikající dopravní spojení MHD, tramvajová zastávka je přímo před domem, cesta do centra trvá necelých 15 minut. Autem se dá rychle napojit na Jižní spojku a dálnici D1. V okolí funguje bohatá občanská vybavenost: supermarket, pošta, lékárna, školy, restaurace nebo posilovna. Pár minut chůze vede k lesoparkům na Tyršovu vrchu a na vrchu Bohdalec s upravenými pěšinami a vyhlídkovými místy. Po cyklostezce je možné dojet k Hamerskému rybníku a dále do přírodního parku Hostivař-Záběhlice.

Interiér 35,6 m2, sklep 4,1 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  4 490 000 Kč / 189 732 €
 • Poplatky za služby
  3 300 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  36 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  42086
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.