Byt, 2+kk

Moderní byt s krytým balkonem a výhledem do širokého okolí je umístěn ve 4. podlaží nedávno dokončeného nízkoenergetického bytového domu s výtahem, který je součástí rezidenčního komplexu Malý Háj rozkládajícího se na rozhraní Dolních Měcholup a Štěrbohol.

Dispozice se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na balkon, 1 ložnice, koupelny (vana se sprchovou zástěnou, umyvadlo, WC, přípojka na pračku), šatny a předsíně.

Standard zahrnuje vinylové podlahy, dlažbu, plastová okna s interiérovými žaluziemi, centrální vytápění. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči včetně myčky nádobí. Dům z r. 2019 je zabezpečen vchodovými dveřmi na čip, obyvatelé mohou využívat kočárkárnu.

Komplex se nachází v blízkosti nákupních center Retail Park Šterboholy, Europark a Fashion Arena. Autobusová zastávka je 2 minuty chůze od domu, stanice metra Hostivař a tramvajová zastávka jsou vzdálené jen pár minut jízdy. Dopravní obslužnost oblasti se ještě zlepší po plánované prodloužení tramvajové trati. Blízko je park Hrušov s inline dráhou nebo sportovní areál Hamr, po cyklostezce je možné dojet ke koupacímu rybníku Slatina a dále do přírodního parku Říčanka.

Podlahová plocha 54,5 m2, balkon 5,7 m2.

Byt je do konce července 2022 pronajat.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42076
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.