Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 5+kk

Výjimečný, velkoryse řešený penthouse s uměleckou duší a 2 prostornými terasami, z nichž jedna poskytuje panoramatický pohled na významné památky včetně Pražského hradu. Byt se nachází v nejvyšších podlažích pěkně upraveného secesního domu s výtahem stojícího v noblesní čtvrti Vinohrady, pouhou minutu chůze od náměstí Míru a ikonické fontány, v krátké docházkové vzdálenosti od romantického parku Grébovka.

V první, společenské části, bytu je otevřený obytný prostor s kuchyní, jídelnou, krbem a přístupem na prostornou terasu, ideální pro obědové a večerní posezení. Klidovou zónu tvoří vstupní lobby, 2 ložnice s privátními koupelnami a šatnami, navíc je zde pracovna. Snadnou úpravou lze dispozici upravit a vytvořit 4 samostatné ložnice. V nejvyšším podlaží je střešní terasa s pohlednicovými výhledy. Všechny úrovně bytu propojuje schodiště s řemeslně zpracovaným zábradlím.

Interiér prosvětluje spousta klasických i ateliérových oken a širokých balkonových dveří. Ateliérová okna mají elektrické ovládání. Podlahy jsou dřevěné nebo s dlažbou z „půdovek“, k autentickému stylu přispívají přiznané trámy a zdi z lícových cihel. Vsechny místnosti jsou vybavené novým centralizovaným systémem klimatizace. V koupelnách je podlahové vytápění. Kuchyně je vybavena vestavenými spotřebiči Miele. Kupní cena zahrnuje veškeré zabudované vybavení i audio systém Sonos. K vybavení dále patří alarm.

Klasický vinohradský bytový dům stojí v boční jednosměrné ulici vedoucí k náměstí s fontánou od sochaře M. Beščece. Stanice metra a tramvajové zastávky na náměstí Míru jsou vzdálené necelých 5 minut chůze. V bezprostředním okolí funguje plno škol včetně Lauderovy MŠ, ZŠ a gymnázia, plno kaváren, restaurací i obchodů. Lokalitu ještě zpříjemňuje rozlehlý upravený park Grébovka, v pěším dosahu jsou také Riegrovy sady.

Podlahová plocha 344,22 m2, terasy 38,58 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  44 970 000 Kč / 1 847 576 €
 • Podlahová plocha *
  344 m²
 • Terasa
  39 m²
 • Celková plocha
  383 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42057
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.