Byt, 4+kk

Prostorný rodinný byt se 2 jihozápadními terasami a krásnými výhledy do bohaté zeleně je umístěn ve 3. podlaží moderně působícího bytového domu z r. 2004 s výtahem a podzemním parkováním. Rezidenční komplex se nachází v klidné lokalitě v sousedství přírodní památky Vidoule, lesoparku Cibulka i Prokopského údolí a zároveň jen pár minut chůze od stanice metra Jinonice. Kupní cena zahrnuje dvě sklepní koje a garážové stání pro jedno auto (velikostně pro 1,5 auta/motorka).

Dispozici tvoří vzdušný obývací pokoj s kuchyní a vstupem na slunnou terasu, 3 ložnice (z toho 1 s terasou), koupelna (2 umyvadla, sprchový kout, vana, WC), samostatná toaleta, zimní zahrada využitelná jako pracovna, úklidová místnost/prádelna a velká vstupní hala. Jihozápadně orientované terasy a zimní zahrada nabízejí pěkné výhledy do zeleně i na zástavbu starých Jinonic.

K vybavení bytu patří masivní dřevěné podlahy, nová dřevěná eurookna, sanitární zařízení Laufen a Hansgrohe, zařízená kuchyňská linka Koryna (včetně indukční varné desky a myčky nádobí). Vytápění plynovým kotlem Immergas.

Pár kroků od domu se nachází mateřská a základní škola i budova Univerzity Karlovy, v rychlém dosahu je Deutsche Schule, Japonská škola nebo Waldorfská škola. V okolí je také několik dětských hřišť, blízko je do parků a lesoparků. Nákupní možnosti a další služby poskytuje nedaleké OC Nové Butovice a areál Waltrovka. Dopravní spojení zajišťuje metro linky B i autobusový spoj stavící téměř u domu.

Byt je pronajat do července 2023.

Interiér 140,5, terasy 8,2 m2 a 4,3, dva sklepy cca 16 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42024
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 418 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  141 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  153 m²
 • Parkování
  Velké garážové místo
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.