Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Prosluněný byt s vysokými stropy je umístěn ve 3. podlaží kompletně a vkusně zrekonstruovaného cihlového bytového domu s novým výtahem. Budova stojí v lokalitě širšího centra, v jednosměrné ulici vedoucí k parku Rajská zahrada a k Riegrovým sadům.

Praktické dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj, ložnici, pracovnu/dětský pokoj, kuchyni, jídelnu, koupelnu, samostatnou toaletu a zádveří.

Byt byl zrekonstruován cca před 2 lety. Ke kvalitnímu vybavení patří dřevěné podlahy a dlažba, dřevěná eurookna se žaluziemi nebo elektricky ovládanými zatemňovacími roletami, vestavěný nábytek a kuchyně s vestavnými spotřebiči. Vytápění elektrickým kotlem. Dům je po kompletní rekonstrukci, v plánu je úprava sklepů. K bytu přísluší komora přímo na patře.

V okolí funguje bezpočet restaurací, kaváren a bister, mateřská a základní škola, gymnázium a Vysoká škola ekonomická, v pěším dosahu je i palác Akropolis nebo náměstí Jiřího z Poděbrad s oblíbenými farmářskými trhy. V blízkosti se rozkládá hned několik parků: Mahlerovy sady, Rajská zahrada, Riegrovy sady či park na náměstí Radost. Pár minut chůze jsou vzdáleny tramvajové zastávky v Seifertově nebo Vinohradské ulici i stanice metra Jiřího z Poděbrad, cesta do centra tak zabere pouhých pár minut.

Podlahová plocha 81,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  82 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42007
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.