Byt, 5+kk

Výjimečný klimatizovaný byt poskytující spoustu prostoru a výhledy z teras se rozkládá po celém 2. podlaží komorního projektu Castle View Residence s výtahem, recepcí, nonstop ostrahou a podzemním parkováním, kde jsou k bytu vyhrazena 3 místa. Rezidence je zasazena do klidné vilové čtvrti s bohatou zelení u sídla České televize a Centrálního parku Pankrác.

Dispoziční koncept nabízí velký obývací pokoj propojený s kuchyní, jídelnou a terasami, 3 ložnice (hlavní se šatnou), pokoj pro hosty, 2 koupelny, samostatnou toaletu a vstupní halu. Z obývacího pokoje se otevírají výhledy na metropoli včetně Pražského hradu a Petřína.

Rezidence vznikla v r. 2017. K vysoce kvalitnímu vybavení patří podlahy z přírodního běleného dubu, velkoformátová hliníková okna s trojskly a elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, dýhované interiérové dveře, podlahové vytápění v obývací pokoji a koupelnách, klimatizace, plně zařízená kuchyně se spotřebiči Siemens a videotelefon. Topení zajišťuje centrální plynová kotelna. Kupní cena zahrnuje 3 garážová stání (včetně jednoho nadstandardního) a velký sklep.

Neprůjezdná ulice lemovaná zelení zaručuje klid, relaxaci na čerstvém vzduchu umožňuje blízký Centrální park Pankrác nebo lesopark s několika vyhlídkami. V docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola, poliklinika nebo prodejna potravin. Asi deset minut chůze vede ke stanici metra Pražského povstání, v pěším dosahu je i OC Arkády Pankrác. Cesta do centra zabere pár minut, během krátké doby lze také dojet k několika mezinárodním školám v Praze 4.

Nemovitost bude k dispozici od 9/2022.

Interiér 151,5 m2, terasy 7,96 m2 a 8,79 m2, sklep 20 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42004
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  151 m²
 • Lodžie
  17 m²
 • Celková plocha
  168 m²
 • Parkování
  3 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.