Byt 2+kk, 2. patro, č. 15

Nabídka nového stylového bytu ve 2. patře rezidenčního paláce, který v 19. století vystavěl v duchu pozdního historismu na prestižním místě u parku Lužánky významný rakouský architekt Josef Nebehosteny, spoluautor Mahenova divadla. Díky vysoké poptávce po nájemním bydlení v této lokalitě je byt vhodný i jako investice.

Podkrovní byt orientovaný do vnitrobloku tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, ložnice, koupelna (sprchový kout, WC, umyvadlo) a předsíň.

Kvalitní standard
vybavení zahrnuje dřevěnou podlahu, masivní dubové lišty, střešní okna Dakea, vstupní protipožární dveře, obložkové vnitřní dveře, podlahové vytápění v koupelně, velkoformátovou dlažbu a obklady Story of Stone, umyvadlo Connet air na masivní dubové desce, závěsné WC se systémem AquaBlade a sedátkem SoftClose, datové zásuvky nebo EPS čidlo. Vytápění dálkové z teplárny, ohřev vody bojlerem. K jednotce přísluší sklepní kóje, za domem lze pronajmout parkovací místo. Budova je bez výtahu.

Dům stojí ve vyhledávané lokalitě ve čtvrti Veveří, přímo u zastávky MHD, odkud se dá během chvilky dostat do centra města, v krátké dojezdové vzdálenosti trolejbusem jsou také všechny brněnské univerzitní fakulty. Budova se nachází hned u vstupu do pěkně upraveného parku Lužánky se širokými možnostmi sportovního vyžití, v pěším dosahu je též světoznámá vila Tugendhat. Čtvrť se honosí mnoha významnými architektonickými památkami a nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Podlahová plocha 58,7 m2.

S ohledem na současnou situaci si investor vyhrazuje právo na drobné úpravy standardů.

Kupní cena obsahuje DPH.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41992
 • Prodejní cena
  6 750 000 Kč / 267 062 €
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.