Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Velmi prostorný stylový byt s působivou atmosférou, balkonem a výhledem do vzrostlých stromů se nachází ve 3. podlaží krásně upraveného secesního kompletně zrekonstruovaného domu s výtahem. Dům stojí v historickém centru, na atraktivním místě bývalého židovského města. Byt je aktuálně pronajat.

Plocha bytu po kompletní nákladné rekonstrukci je rozdělena na velkoryse pojatý obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a balkonem s výhledem do upraveného vnitrobloku, 2 ložnice s koupelnami (vana, bidet, WC / sprchový kout, WC), šatnu, technické zázemí, toaletu pro hosty a předsíň.

Interiér je uzpůsoben ke komfortnímu bydlení a zároveň si uchovává svou dobovou atmosféru. Tu umocňují renovované původní řemeslné prvky či jejich repliky. Na podlahách jsou dubové parkety a velkoformátová dlažba, na stropech štukové reliéfy. Dvoukřídlé interiérové dveře jsou kazetové obložkové, vstupní dveře bezpečnostní. Bezpečí zajišťuje také videotelefon. Úložné prostory a kuchyňská linka vybavená spotřebiči Siemens byly vyrobeny na míru. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Okna poskytují uklidňující výhledy do zeleně na Starém židovském hřbitově.

Prestižní adresa v blízkosti Staroměstského náměstí, Pařížské třídy a vltavského nábřeží. V bezprostřední blízkosti funguje spousta restaurací, kaváren a obchodů, je zde také několik významných kostelů a synagog, koncertní a výstavní budova Rudolfinum, Židovské muzeum nebo univerzitní fakulty. V pohodlném dosahu je stanice metra i tramvajová zastávka, v podzemních garážích na blízkém náměstí Miloše Formana lze pronajmout parkovací stání.

Podlahová plocha 137,5 m2, balkon 2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  34 900 000 Kč / 1 433 854 €
 • Podlahová plocha *
  138 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  140 m²
 • Parkování
  Parkování možné v nedalekém hotelu
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41963
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.