Byt, 3+kk

Klasický městský byt s balkonem a stylovým interiérem po nedávno dokončené rekonstrukci je umístěn v 5. podlaží pěkně upraveného domu od architekta Antonína Součka z přelomu minulého století. Budova se nachází v druhé linii od Rašínova nábřeží, na pomezí Prahy 1 a Prahy 2., blízko Slovanského ostrova a Karlova náměstí.

Praktické dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a západně orientovaným balkonem, 2 ložnice, velkou vstupní halu, 2 šatny, koupelnu, samostatnou toaletu a technickou místnost. Obě ložnice směřují do klidného vnitrobloku.

Zdařilá rekonstrukce bytu byla dokončena v r. 2020. Podlahy jsou dřevěné, dřevěná špaletová okna repasovaná, vybavení bylo vyrobeno na míru, kuchyně se spotřebiči Miele je značky Hanák, koupelnová sanita Villeroy & Boch. Litinové radiátory byly vyrobeny na zakázku. V ceně jsou zahrnuta také veškerá stropní či nástěnná svítidla anglické značky Vaughan. Dům s novobarokní fasádou je po kompletní rekonstrukci včetně výměny všech rozvodů inženýrských sítí a vestavby nového moderního výtahu. K bytu přísluší sklep.

Elegantní budova stojí v boční jednosměrné ulici souběžné s Rašínovým nábřežím. V pěším dosahu je stanice metra i zastávky tramvají a autobusů. V blízkosti funguje nákupní centrum se supermarketem i plno menších obchodů, mnoho restaurací a kaváren, poliklinika a nemocnice, mateřská i základní škola, obchodní akademie, gymnázium nebo dům dětí a mládeže. Možnost relaxace v zeleni poskytují blízké Zídkovy sady a trio ostrovů: Slovanský, Střelecký a Dětský.

Podlahová plocha 128 m2, balkon 1 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41878
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  128 m²
 • Balkón
  1 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.