Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Noblesní byt s balkonem a vysokými stropy, po právě dokončené kompletní rekonstrukci, ve 2. podlaží secesního domu s výtahem. Nárožní dům stojí na jednom z nejatraktivnějších míst Prahy 5 – Smíchov, na Janáčkově nábřeží, pár kroků od smíchovského centra Anděl.

Nové dispoziční uspořádání nabídne obývací pokoj s přípravou na kuchyni, 1 ložnici s balkonem a prostornou šatnou (šatnu je možné přebudovat na druhou koupelnu nebo využívat jako pracovnu), dále 2. ložnici se šatnou, centrální koupelnu (s walk-in sprchovým koutem, umyvadlem, WC a otopným žebříkem) samostatnou toaletu a velkou vstupní halu, kde lze vytvořit komoru s přípojkou na pračku a sušičku. Hlavní ložnice s balkonem je orientována do klidného vnitrobloku, obývací pokoj a druhá ložnice do boční jednosměrné ulice.

Součástí vybavení jsou dřevěná špaletová okna, kazetové interiérové dveře jednokřídlé i dvoukřídlé, repasované původní vstupní dveře, dřevěné parketové podlahy kladené do stromečku, italská keramická vyhřívaná dlažba a obklady Casa Dolce Casa nebo podsvícení v ložnicích. Vytápění je novým elektrickým kotlem.

Dům s bohatě zdobenou fasádou stojí mezi zeleným Janáčkovým nábřežím a zahradou Portheimka, necelých 10 minut chůze od obchodně-zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl. Čtvrť vyniká šíří nabízených služeb, jsou zde restaurace, kavárny, obchody, zdravotnické služby, školy včetně Francouzského lycea i několik upravených parků, z nichž největší jsou Petřínské sady. Centrum je snadno dosažitelné metrem, tramvají, ale i pěšky.

Interiér 92,4 m2, balkon 1,5 m2. (Podlahová plocha dle prohlášení vlastníka 102,1 m2.)

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 175 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  92 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  94 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41860
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.