Byt, 3+kk

Slunný, jihozápadně orientovaný byt s balkonem, terasou, krásnými výhledy do širokého okolí a s interiérem po právě dokončené kompletní rekonstrukci je součástí komorního bytového domu bez výtahu. Ten stojí na úžasném místě v sousedství přírodního parku, v klidné boční ulici pár kroků od Winternitzovy vily.

Byt se nachází ve 2. podlaží terasovitého domu. Praktickou novou dispozici vytvořenou dle architektonického návrhu tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní a vstupem na balkon, 2 ložnice, z toho 1 s přístupem na terasu, koupelna, samostatná toaleta, technická místnost s přípojkou na pračku a sušičku, šatna a prostorná předsíň.

Ke kvalitnímu vybavení patří dřevěná podlaha Boen Live pure, interiérové dveře české řemeslné firmy Hejkrlík, vstupní bezpečnostní dveře NEXT, nová okna Internorm se žaluziemi Schlotterer, podlahové topení v koupelně, osvětlené vestavěné skříně. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem Junkers. Kupní cena zahrnuje garáž, sklep a podíl na společné oplocené zahradě s posezením a dětskými herními prvky.

Lokalita se spoustou zeleně se nachází 5 minut jízdy autobusem od smíchovské pěší zóny Anděl, odkud se lze pohodlně metrem či tramvají dostat do centra. V pěším dosahu funguje supermarket či lékárna, další služby včetně škol všech stupňů jsou v rychlém dosahu. Autem se dá snadno napojit na tunelový komplex. Čtvrť obklopuje několik upravených městských parků i lesopark, který je součástí přírodního parku Košíře-Motol.

Interiér 92,56 m2, terasa 14,30 m2, balkon 6,30 m2, sklep 3m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41816
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Terasa
  15 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  117 m²
 • Parkování
  Garáž
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.