Byt, 3+kk

Světlý byt po zdařilé rekonstrukci je umístěn ve 4. podlaží bytového domu s výtahem. Obytná čtvrť se spoustou zeleně, v rychlém dosahu všeho potřebného a v bezprostřední blízkosti stanice metra Pankrác, která bude přestupní stanicí linek C a D.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s jídelnou, pracovním koutem a částečně oddělenou kuchyní, 2 ložnice, koupelnu (vana, walk-in sprchový kout, WC, umyvadlo, přípojka na pračku a sušičku), předsíň a spíž.

Byt byl zrekonstruován v r. 2016. Okna jsou plastová, na podlahách původní repasované bukové parkety v ložnicích a nová dubová podlaha v obývacím pokoji i kuchyni, interiérové dveře Sapeli, vstupní bezpečnostní dveře, podlahové vytápění v koupelně, kuchyně na míru se spotřebiči Siemens a sanita Laufen. Vytápění je z centrální plynové kotelny. K bytu přísluší sklepní kóje. Vstup do domu vede i z klidné boční ulice s travnatými plochami a vzrostlými stromy. Ve vnitrobloku je dětské hřiště. Dům je udržovaný, v plánu je úprava společných prostor, výměna výtahu i nová fasáda. Parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

V pěším dosahu fungují velká nákupní centra, jesle, mateřská i základní škola, poliklinika nebo pošta, blízko je Centrální park Pankrác. Cesta do centra trvá díky blízké stanici metra pár minut, téměř u domu je autobusová zastávka, kde staví i noční spoje. Lokalita se může pyšnit architektonickými dominantami v podobě historické Michelské vodárenské věže od Jana Kotěry i moderní budovy V-Tower Radana Hubičky.

Byt je pronajat do 31.8.2024.

Podlahová plocha 72,9 m2, sklep 5 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41796
 • Prodejní cena
  10 990 000 Kč / 435 161 €
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  5 m²
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.