Byt, 3+kk

Vkusně zrekonstruovaný byt s příjemnou atmosférou a pěkným výhledem. Funkcionalistický dům s výtahem stojí ve vyhledávané lokalitě téměř v centru, v oblíbené čtvrti Karlín u náměstí s krásnou parkovou úpravou.

Byt ve 4. podlaží se skládá z obývacího pokoje propojeného s kuchyní, dvou ložnic, koupelny (velký sprchový kout, WC, umyvadlo), menší šatny, vstupní chodby a technické komory s pračkou a sušičkou i úložným prostorem. Pokoje jsou prostorné a světlé, okna obývacího pokoje a jedné ložnice orientované na jihozápad do boční jednosměrné ulice umožňují nerušený výhled na bývalou Karlínskou synagogu, druhá ložnice směřuje na severovýchod do klidného dvora.

Byt prošel v r. 2018 kompletní rekonstrukcí (včetně stoupaček a rozvodů elektřiny). Na podlahách jsou repasované parkety, dřevěná okna jsou nová. V chodbě je vestavěná skříň. Decentní bezúchytková kuchyňská linka na míru je vybavena vestavnými spotřebiči. Kupní cena zahrnuje sklep. V domě je nový výtah, v plánu je rekonstrukce společných prostor a zateplení dvorní fasády.

Velmi pěkné místo naproti původní synagoze v maurském a novorománském slohu, pár kroků od Karlínského náměstí a nedávno opraveného Negrelliho viaduktu. Centrum je v docházkové vzdálenosti, při využití MHD je výhodou blízká tramvajová zastávka i přestupní stanice metra Florenc. Lokalita nabízí kromě nepřeberného množství restaurací, kaváren i bister také spoustu obchodů a provozoven, školy všech stupňů i kulturní vyžití v blízkých Karlínských kasárnách nebo multifukčním objektu Forum Karlín. Blízko je do parku na Vítkově i na Vltavskou cyklostezku.

Podlahová plocha 86,13 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41792
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.