Penthouse 3+kk, 9. + 10.NP, HORTENSIE

Vzdušný penthouse Hortensie stírá hranice mezi vnějším a vnitřním prostorem. Je situován na samém vrcholu jedné ze dvou budov Diamanty Karlín, které navrhli světově proslulí architekti Eva Jiřičná a Petr Vágner. Nová dominanta Rohanského ostrova nabídne bydlení ve veškerém komfortu, v pěším dosahu golfového klubu a mnoha vyhlášených karlínských gurmánských podniků. Plánované dokončení Q2/2024.

Pečlivě promyšlenou kompozici bytu v 9. a 10. podlaží s výměrou přes 200 m2 a výhledem od Vltavy až po horizont bude tvořit světlý a vzdušný obytný prostor s dvojitou výškou stropu (5,9m), prosklenou stěnou a dvěma terasami, dále 2 ložnice, 2 koupelny, samostatná toaleta a vstupní hala.

Součástí vysokého standardu vybavení budou dubové podlahy (možný výběr odstínu), podlahové vytápění po celé ploše bytu, monumentální schodiště, hliníková okna s izolačními skly, inteligentní systém domácnosti Loxone k ovládání osvětlení, klimatizace, žaluzií i rekuperace, sanita Laufen, bezfalcové interiérové dveře, vstupní bezpečnostní protipožární dveře a videotelefon. Celkovou atmosféru dokreslí prvotřídní přírodní materiály, jako jsou dřevo a sklo. Součástí kupní ceny jsou 3 garážová stání, sklep a nabíječka na elektromobil. Dům bude chránit centrální recepce a kamerový systém, obyvatelům bude k dispozici kočárkárna/kolárna, prostor pro mytí kol či psů a společná zahrada s uklidňujícím výhledem na plynoucí vodní hladinu.

Donedávna nevyužívaná plocha Rohanského ostrova prochází neuvěřitelnou přeměnou v moderní rezidenční čtvrť s rozsáhlými plochami zeleně a s promenádou podél Vltavy pro pěší, běžce i cyklisty. Z Rohan City to bude kousek do všech populárních karlínských bister, restaurací i kaváren, po nové lávce půjde pohodlně dojít do další trendy kulturní čtvrti Holešovice, centrum Prahy se otevírá hned za nedalekým Negrelliho viaduktem.

Podlahová plocha 203,2 m2, terasy 31,8 m2 ( 15,9 m2 + 15,9 m2).

Pro další informace navštivte webovou stránku projektu www.rohancitypenthouses.cz.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41606
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  203 m²
 • Světlá výška stropu
  5,90 m
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  235 m²
 • Parkování
  3 parkovací stání a 1 elektro nabíječka na auto
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.