Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Moderní byt s parkovacím stáním je součástí reprezentativního viladomu s 10 jednotkami, který se nachází v příjemné zelené rezidenční oblasti disponující veškerou občanskou vybaveností. Kvalitní vybavení bytu i domu, komorní prostředí.

Dispoziční řešení bytu umístěného v přízemí nabízí obývací pokoj s otevřenou kuchyní, 2 ložnice, koupelnu (se sprchovým koutem a oddělenou toaletou) a vstupní halu.

K vysokému standardu patří velkoformátové dlažby a obklady ze štípaného kamene, dřevěná eurookna s trojskly, systém inteligentní domácnosti Loxone, vybavená kuchyňská linka, vstup na čtečku otisku prstu. K bytu náleží 1 venkovní parkovací stání. K bezpečí obyvatel je zde kamerový a zabezpečovací systém, k jejich pohodlí slouží výtah a moderní centrální kotelna.

Tradiční rezidenční čtvrť poskytuje veškerou občanskou vybavenost i spoustu zeleně. V pěším dosahu jsou k dispozici supermarkety, restaurace nebo lékárna, blízko je volnočasový areál v parku Gutovka. Výborná je dostupnost centra díky stanicím metra Strašnická a Skalka i několika zastávkám tramvajových nebo autobusových spojů, v dosahu je také nová železniční zastávka Praha-Zahradní Město.

Interiér 93,44 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  12 000 000 Kč / 501 044 €
 • Celková plocha
  94 m²
 • Parkování
  Parkovací stání na pozemku
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41591
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.