Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+1

Unikátní mezonetový byt s kompletně dokončeným interiérem dle návrhu renomovaného architektonického studia a s jacuzzi na terase s výhledy na Nové Město, vrch Vítkov, Žižkovský vysílač. V samém centru Prahy v kompletně zrekonstruované reprezentativní neorenesanční budově s recepcí, podzemním parkováním, výtahem, privátním wellness i zahradou ve vnitrobloku.

Mezonet se rozkládá v 6. a 7. podlaží. Ve vstupní úrovni se nachází velkoryse pojatý vzdušný obytný prostor s otevřenou kuchyní, jídelnou a relaxační částí (celkem cca 80 m2), 1 ložnice s en-suite koupelnou, samostatná toaleta, komora a vstupní hala. Z haly i obytného prostoru je možné vstoupit na terasu s krásným výhledem. V horním podlaží je druhá ložnice se šatnou a koupelnou, pokoj pro hosty/pracovna s koupelnou, schodišťová hala a prádelna. Z horní ložnice se přes ateliérová okna otevírá výhled na Staré Město i Pražský hrad.

Interiér byl dokončen v r. 2020, při realizaci byl kladen důraz na kvalitu bez kompromisů. Byt je klimatizovaný a prosvětlený velkými francouzskými a ateliérovými okny, která lze zastínit elektricky ovládanými žaluziemi. Automatický přísun čerstvého vzduchu zajišťuje rekuperace, k tepelné pohodě slouží podlahové vytápění. Podlahy jsou masivní dubové, v koupelnách z leštěného betonu, nadstandardně vysoké interiérové dveře jsou bezfalcové s designovým kováním. Všechny místnosti i terasa jsou ozvučeny reproduktory Sonos ovladatelné přes smartphone nebo digitálního asistenta. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči Gagennau (chladnička, myčka nádobí, varná deska, trouba, parní trouba a vinotéka), digestoří Miele a kohoutkem s vroucí, chlazenou i perlivou vodou. Koupelny obsahují italské armatury Gessi a italské toalety Nic Design nebo zakázkové španělské umyvadlo Inalco. K pohodlí slouží jacuzzi Villeroy & Boch na terase zdobené na zakázku vyrobenými květináči s izolací a nádrží na vodu. K bytové jednotce přísluší 2 garážová stání a sklep.

Budova stojí jen pár kroků od právě vznikající businessové čtvrti Nová Masaryčka od světového architektonického studia Zaha Hadid Architects, která se stane novou dominantou této pražské části a ještě rozšíří již tak velkou nabídku služeb. Místo je skvěle dostupné metrem, tramvajemi i vlaky, vše potřebné je však v pěším dosahu, blízko je náměstí Republiky, Senovážné náměstí i ulice Na Příkopě.

Podlahová plocha 220,1 m2, terasa 30,9 m2, sklep 5,1 m2, sklad 1,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  220 m²
 • Terasa
  31 m²
 • Celková plocha
  251 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41503
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.