Byt, 3+1

Doposud neobývaný prostorný třípokojový byt umístěný ve 2. podlaží budovy s výtahem v srdce Starého Města v Mikulášské ulici. K bytu přísluší sklep a garážové stání za příplatek.

Dispozice se skládá z velkého obývacího pokoje spojeného s kuchyní o celkové rozloze 61 m2, hlavní ložnice s walk-in šatnou, další ložnice a vstupní haly s vestavnými skříněmi. Pro zabezpečení komfortu je k dispozici samostatná toaleta s umyvadlem a prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou.

Standard tvoří laminátové podlahy, dřevěná okna, krb v obývacím pokoji. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči Miele včetně myčky nádobí.

Poloha domu v útulné uličce historického centra nabízí výhody bydlení v klidné části podhradí. Na dosah ruky jsou tramvajové i autobusové zastávky, okolí disponuje kompletními službami: v pěší dostupnosti jsou školky, školy, univerzita, obchody, kavárny, restaurace, divadla i zdravotnická zařízení. Jsou zde místa pro aktivní i pasivní odpočinek – nedaleko je nábřeží Dunaje s cyklotrasou, historická část města je naopak vhodná k poklidným procházkám.

Interiér 112 m2, sklep 8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41318
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  Garážové stání 19 000 eur.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.