Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Kompletně zrenovovaný a kvalitně vybavený byt ve 2. podlaží zdobného, nedávno zrekonstruovaného cihlového domu s výtahem v atraktivní rezidenční lokalitě na Hřebenkách u parku Sacré Coeur, přes nějž se lze rychle dostat na smíchovskou pěší zónu Anděl.

Dispozice se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou, hlavní ložnice orientované do klidného dvora, druhé ložnice, koupelny (se sprchovým koutem a WC) a předsíně.

V interiéru jsou kvalitní dřevěné podlahy, dlažba, kompletně vybavená kuchyňská linka (včetně myčky nádobí), bezpečnostní vstupní dveře, úsporné baterie. Vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji.

Nárožní historická budova, v níž se byt nachází, stojí v boční ulici mezi parkem Sacré Coeur, Petřínskými sady a zahradou Bertramka. Kousek od domu funguje prodejna potravin, kavárna nebo základní škola, v rychlém dosahu je francouzské lyceum i veškeré další služby. Autobusy zajišťují spojení ke stanici metra Karlovo náměstí, v pěším dosahu je též tramvajová zastávka a stanice metra Anděl. Při cestách autem je výhodou snadné napojení na tunelový komplex.

Interiér 68,2 m2, sklep 1,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  68 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41168
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.