Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Světlý podkrovní byt s vysokými stropy se nachází v 6. podlaží klasického cihlového bytového domu stojícího v tradiční rezidenční oblasti na rozhraní Vinohrad, Vršovic a Žižkova. Dobře přístupné místo s veškerou infrastrukturou, v sousedství významné prvorepublikové vilové čtvrti.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňskou linkou, 2 ložnice, koupelna, předsíň a chodba.

Byt byl zrekonstruován cca před 10 lety a kompletně zateplen. Součástí vybavení jsou vestavné skříně, kuchyňská linka na míru (s pracovní deskou z umělého kamene Technistone, plynovou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou, digestoří s odtahem do světlíku), parkety, dřevěná eurookna s dvojskly a vnitřními žaluziemi, vstupní dveře s pětibodovým bezpečnostním zámkem a videotelefon. Vytápění vlastním plynovým kotlem Vaillant. K bytu přísluší komora na patře a velký sklep přístupný výtahem. Dům má upravené společné prostory, výtah vede do 5. podlaží. Obyvatelé domu mohou využívat 3 půdy a vnitroblok.

Dům stojí na rohu jednosměrných ulic lemovaných zelení. V pohodlném pěším dosahu je mateřská i základní škola, prodejna potravin, několik kaváren, restaurací, vinoték i hospůdek, v krátké dojezdové vzdálenosti jsou obchodní centra Eden nebo Atrium Flora. Daleko není do krásných parků Riegrovy sady a Grébovka. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta ke stanici metra Náměstí Míru trvá pouhých 5 minut, až do centra k přestupní stanici metra Florenc necelých 15 minut.

Interiér 73 m2, sklep 6,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 850 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41123
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.