4+kk, 3.NP, Csalogány

Prostorný 4pokojový byt umístěný v nově vzniklém projektu rezidence Slávičie se rozprostírá na samostatném podlaží a disponuje dvěma balkony. Městské bydlení pro ty, kteří doma hledají klid, ticho a zeleň. Byt se prodává ve stavu shell & core. 

Dispozici tvoří vstupní chodba, obývací pokoj se vstupem na větší balkon (11 m2), kuchyně se spíží, hlavní ložnice s balkonem a prostorem pro walk-in šatnu, další 2 pokoje a 2 samostatné koupelny. Obývací pokoj a 2 ložnice jsou orientované na jih.

Standard zahrnuje hliníková okna Aluprof MB-86 s trojskly, vnější žaluzie Lomax v antracitové barvě, rekuperační jednotku v každé ložnici, tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea a bezpečností vstupní dveře Defendor. V bytě je též podlahové topení a příprava na krb. Díky světlé výšce stropu 2,8 m je interiér výjimečně prosvětlený. K bytu přísluší sklep, možnost dokoupení parkovacího stání v garáži či na venkovním parkovišti. Uzavřený komplex má videovrátného, společné venkovní prostory a správce, který se stará o údržbu během celého roku.

Blízko a zároveň dostatečně daleko od rušného centra Bratislavy – to je lokalita nově vzniklého uzavřeného komplexu rezidence Slavičí. Nadčasová rezidenční čtvrť je známá pro množství zeleně a estetickou architekturu včetně několika ambasád. Co je nablízku? Například Vinarium coworking, obchodní centrum Cubicon s restauracemi a fitness centrem, Montessori školka, botanická zahrada či ZOO. Autem se dá dostat na nábřeží Dunaje do 10 minut. Kdo chce zmenšit svou uhlíkovou stopu, využije zastávku MHD vzdálenou 5 minut chůze.

Interiér 127 m2, balkony celkem 15 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41089
 • Prodejní cena
  16 974 517 Kč / 672 125 €
 • Podlahová plocha *
  127 m²
 • Balkón
  15 m²
 • Celková plocha
  142 m²
 • Parkování
  1 garážové stání 25 000 eur
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.