Byt, 3+1

Elegantní vzdušný byt s přímým výhledem do Riegrových sadů se nachází ve 2. podlaží secesního bytového domu s novým výtahem. Klidná ulice v lokalitě širšího centra na Vinohradech, v dosahu všeho potřebného.

Dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj s arkýřem, navazující velká jídelna s kuchyní, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice, koupelna (vana, bidet, toaleta) a vstupní hala. Okna obývacího pokoje směřují na sever do parku, obě ložnice jsou orientované na jih do vnitrobloku.

V interiéru s vysokými stropy zůstaly zachovány původní řemeslné prvky – dvoukřídlé dveře s ozdobnými obložkami a pískovanými skly, parkety i špaletová okna. V koupelně a na chodbě je podlahové topení. Obývací pokoj zútulňuje krb, ložnice jsou klimatizované.

Velmi pěkné místo v noblesní čtvrti, hned u vstupu do Riegrových sadů, kde funguje plavecký bazén, zahradní restaurace nebo venkovní posilovna. V bezprostřední blízkosti je široký výběr z útulných kaváren i kvalitních restaurací, dům stojí kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, tramvajovou zastávkou a pravidelnými farmářskými trhy. V pěším dosahu jsou školky i školy nebo poliklinika, pěšky lze dojít pohodlně až do centra.

Interiér 107 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41043
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.