Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + 1

Elegantní vzdušný byt s přímým výhledem do Riegrových sadů se nachází ve 2. podlaží secesního bytového domu s novým výtahem. Klidná ulice v lokalitě širšího centra na Vinohradech, v dosahu všeho potřebného.

Dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj s arkýřem, navazující velká jídelna s kuchyní, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice, koupelna (vana, bidet, toaleta) a vstupní hala. Okna obývacího pokoje směřují na sever do parku, obě ložnice jsou orientované na jih do vnitrobloku.

V interiéru s vysokými stropy zůstaly zachovány původní řemeslné prvky – dvoukřídlé dveře s ozdobnými obložkami a pískovanými skly, parkety i špaletová okna. V koupelně a na chodbě je podlahové topení. Obývací pokoj zútulňuje krb, ložnice jsou klimatizované.

Velmi pěkné místo v noblesní čtvrti, hned u vstupu do Riegrových sadů, kde funguje plavecký bazén, zahradní restaurace nebo venkovní posilovna. V bezprostřední blízkosti je široký výběr z útulných kaváren i kvalitních restaurací, dům stojí kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, tramvajovou zastávkou a pravidelnými farmářskými trhy. V pěším dosahu jsou školky i školy nebo poliklinika, pěšky lze dojít pohodlně až do centra.

Interiér 107 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  19 850 000 Kč / 814 693 €
 • Celková plocha
  107 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41043
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.