Byt, 4+kk

Světlý a vzdušný klimatizovaný rodinný byt s pěknou terasou a možností dokoupení garáže. Moderní uzavřený a bezpečný rezidenční areál s recepcí a spoustou zeleně stojí ve slepé ulici na hranici přírodního parku Smetanka.

Ve vstupní úrovni (3. NP domu) je umístěn obývací pokoj s přilehlou kuchyní a jídelnou, dále 1 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a velká vstupní hala. V podkroví jsou 2 ložnice, koupelna a šatna. Terasa přístupná z obývacího pokoje je orientovaná na západ do pečlivě upraveného vnitrobloku se vzrostlými stromy a okrasnými keři.

Podlahy jsou nové dřevěné, spoustu světla propouštějí dřevěná velkoformátová eurookna a dostatek střešních oken. K jednotce přísluší sklep, za příplatek 990.000 Kč je možné dokoupení uzamykatelné garáže. Sklep i parkování jsou přístupné pohodlně výtahem.

Rezidenční komplex pouze tří a čtyřpatrových domů je citlivě zasazen do území přírodního parku Smetanka, okolí tak nabízí široké možnosti sportovního vyžití i relaxace. V blízkosti je venkovní posilovna a dětské hřiště, kousek od domu vede turistická trasa, naučná stezka i cyklostezka. V dosahu jsou 2 supermarkety i pošta. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta k tramvajové zastávce Spojovací trvá 2 minuty, ke stanici metra Želivského 16 minut.

Interiér 140,5 m2, terasa 14,5 m2, sklep 5,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40993
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Terasa
  15 m²
 • Celková plocha
  155 m²
 • Parkování
  garáž za příplatek
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.