Byt, 2+kk

Jihovýchodně orientovaný zařízený byt v moderní budově s výtahem, ve čtvrti s kompletní škálou služeb a dobrou dostupností MHD, nedaleko velkých lesoparků a biotopu Lhotka.

Současné dispoziční řešení původní garsoniéry v 6. podlaží nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici se šatnou, předsíň a koupelnu (s vanou, WC, umyvadlem, otopným žebříkem a přípojkou na pračku).

Rezidenční projekt navržený architektem Ivanem Hnízdilem byl dokončen v r. 2012. Součástí vybavení je vinylová podlaha v dekoru dřeva, dlažba, plastová okna s vnitřními žaluziemi a kompletní kuchyně včetně myčky nádobí. Ústřední vytápění. Kupní cena zahrnuje venkovní parkovací stání, sklep a vyobrazené interiérové vybavení.

Přímo před domem funguje supermarket, blízko je drogerie, hobbymarket, poliklinika s lékárnou, tenisové kurty, fotbalový klub. Z obou stran obklopují čtvrť zelené plochy, z jedné strany lesoparky Lhotka a Hodkovičky, z druhé dubový les Kamýk, přes který lze dojít nebo dojet na kole až do Modřanské rokle. Četné autobusové spoje umožňují rychlou cestu ke stanicím metra Kačerov nebo Smíchovské nádraží i k nádraží Modřany, dostupnost MHD se ještě zlepší po dokončení linky metra D.

Podlahová plocha bytu 45,75 m2, sklep 3,28 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40975
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 977 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  venkovní parkovací stání v ceně
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.