Byt, 2+kk

Vzdušný a světlý byt se třemi velkými balkony a výhledy do vnitrobloku s parkovou úpravou je součástí nové rezidence Modřanka, kolaudované v r. 2019. Nová rezidenční čtvrť vznikla zdařilou revitalizací původní periferie Prahy, která je nyní velmi příjemným místem k bydlení v pohodlném dosahu centra. Sklep a garážové stání jsou zahrnuty v ceně.

Plocha bytu ve 2. podlaží je rozdělena na velký, východně orientovaný obývací pokoj s kuchyní, rohovou ložnici, koupelnu a předsíň. Obývací pokoj i ložnice mají vlastní balkony orientované do zeleného vnitrobloku, na třetí balkon lze vstoupit z obou místností.

Ke standardu patří dřevěné plovoucí podlahy, velkoformátová keramická dlažba, francouzská eurookna s izolačními trojskly, vstupní protipožární a bezpečnostní dveře, STA se zásuvkami v obou místnostech, centrální vytápění. Kuchyňská linka je plně vybavena, byt vyniká dostatkem místa pro vestavné úložné prostory i pracovní kout. Kupní cena zahrnuje sklep a garážové stání, oboje přístupné výtahem. V domě je k dispozici kočárkárna.

V blízkosti je základní škola, supermarket, lékárna nebo Modřanský biograf, v okolí fungují veškeré další služby. Spojení s centrem je díky tramvajovým i vlakovým spojům rychlé a přímé, sportovci mohou až do centra dojet po pohodlné a bezpečné cyklostezce. Blízko je do velkých lesoparků i na golfové hřiště.

Podlahová plocha 62 m2, balkony cca 10,3 m2, 9,6 m2 a 8,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40946
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Balkón
  29 m²
 • Celková plocha
  91 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.