Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

V prestižní lokalitě Prahy 1 - Josefova, u Staroměstského náměstí, bývalého Židovského města a luxusní Pařížské třídy se nachází precizně zrekonstruovaný byt s vysokými stropy a balkonem do vnitrobloku. Umístěn je ve 2. podlaží klasického cihlového domu s výtahem a zdobnou fasádou.

Dispozici tvoří předsíň, obývací pokoj s otevřenou kuchyní orientovaný na severozápad do ulice, ložnice s balkonem na jihovýchod do klidného vnitrobloku, koupelna se sprchou i vanou, samostatná toaleta přístupná z předsíně a šatna.

Byt byl zrekonstruován v 2. polovině r. 2016 a od té doby byl jen minimálně využíván. Při rekonstrukci byly použity vysoce kvalitní materiály. Podlahy jsou dubové, okna dřevěná špaletová s dvojskly. Interiér vyniká množstvím úložného prostoru včetně uzavíratelné niky na pračku a sušičku. Decentní designová kuchyňská linka je plně vybavena, kupní cena zahrnuje také další interiérové vybavení. Vytápění pomocí vlastního plynového kotle. Dům má moderní výtah a reprezentativní společné prostory.

Noblesní budova stojí v boční jednosměrné ulici pár kroků od stanice metra a tramvajové zastávky Staroměstská. V okolí s vysokou koncentrací architektonických památek včetně kostelů a synagog fungují kavárny, restaurace, ale také pošta nebo prodejna potravin, blízko je ke Staroměstskému orloji nebo do Pařížské ulice s obchody světových značek.

Interiér 56,79 m2, balkon 1,69 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 419 Kč měsíčně
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  58 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40868
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.