Byt, 5+kk

Nový podkrovní byt s impozantními rozměry a jihozápadně orientovanou střešní terasou, který vznikne při kompletní rekonstrukci historického nárožního bytového domu. Skvělá adresa v klidné části Vinohrad, kousek od Havlíčkových sadů. Termín začátku stavby 02/2022 a dokončení 05/2023.

Dispoziční návrh bytu v 6. podlaží obsahuje šedesátimetrový obytný prostor s otevřenou kuchyní a jídelnou, pracovnu, hlavní ložnici s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelnu, samostatnou toaletu, chodbu, komoru a předsíň. Schodiště povede na padesátimetrovou střešní terasu s krásnými výhledy na metropoli.

Ke standardnímu vybavení budou patřit lepené dvouvrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, dřevěná špaletová okna s izolačními trojskly, lakované bezfalcové interiérové dveře nadstandardní výšky, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, vyhřívaná podlaha a zařizovací předměty Laufen, Laguna, Hansgrohe a Huppe v koupelnách, příprava pro klimatizaci. Vytápění plynovým kotlem. Možnost nadstandardního řešení za odpovídající příplatek. V domě bude nový výtah, technické instalace a opravené společné prostory ve vysokém standardu.

Dům stojí v krásně upravené slepé ulici lemované stromořadím, v blízkosti slavné vily Osvěta, kde žil T. G. Masaryk. Lokalita nabízí ideální kombinaci kulturního a společenského života, klidných parkových ploch i sportovního vyžití. V pěším dosahu fungují školy a školky včetně mezinárodních, četné kavárny a restaurace, obchody a další služby. Centrum je dosažitelné během několika málo minut, v pohodlné docházkové vzdálenosti jsou stanice metra I. P. Pavlova a Náměstí Míru či tramvajové zastávky Pod Karlovem a Nuselské schody. Relaxaci v zeleni nabízejí romantické Havlíčkovy sady a park Nad Bělehradskou, daleko není ani do parku Folimanka s bohatou nabídkou sportovišť.

Užitná plocha 179,2 m2, podlahová plocha 186,4 m2, terasa 54,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40739
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  186 m²
 • Terasa
  54 m²
 • Celková plocha
  240 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.