Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Nová vestavba mezonetového půdního bytu vznikla při rekonstrukci secesního bytového domu s výtahem. Budova stojí v klidné boční jednosměrné ulici kousek od výtoňské náplavky a botanické zahrady. 

Ve vstupní úrovni (v 7. NP) bude umístěn obývací pokoj s přípravou na kuchyni, koupelna a předsíň. V podkroví je prostor pro ložnici/pracovnu.

Jednotka bude předána ve stavu white walls. Lze si vybrat dokončení realizované přímo developerem za účasti jeho hlavního architekta, případně zájemce může zvolit na dokončení interiéru vlastní dodavatele. Ke standardu bytu patří bezpečnostní protipožární a protihlukové vstupní dveře Sapeli, okna s dřevěnými masivními rámy ve stylu oken ve spodních patrech budovy a izolačními trojskly, ve všech místnostech podlahové vytápění napojené na vlastní plynový kondenzační kotel, přípojka pro optický internet a pevnou linku Cetin, bytový datový rozvod do všech obytných místností, přípojka STA a příprava pro klimatizaci vedoucí do všech obytných místností.

Elegantní čtvrť vystavěná na přelomu 19. a 20. století na místě bývalé vorařské osady nabízí příjemné bydlení se širokým výběrem z restaurací a kaváren, v blízkosti obchodů včetně supermarketu. Do centra se lze rychle dostat nejen tramvají ze zastávky téměř u domu, ale také na kole po pohodlné cyklostezce, na opačnou stranu Vltavy na Smíchov je možné celoročně přejet přívozem. Čtvrť obklopuje několik velkých zelených ploch – park Pod Hradbami, botanická zahrada UK nebo Albertovské svahy.

Podlahová plocha 56,7 m2.

Pro zájemce o větší byt se nabízí propojení se sousední jednotkou, kdy vznikne tato bytová jednotka o dispozici 4+1.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  5 499 000 Kč / 232 074 €
 • Celková plocha
  57 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40696
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.