Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+1

Zcela nový, nadstandardně prostorný mezonetový byt s velkou slunnou terasou s výhledem na Vyšehrad a Petřín je umístěný v nejvyšších podlažích rezidence vytvořené rekonstrukcí secesního bytového domu. Budova s výtahem stojí v klidné boční jednosměrné ulici kousek od výtoňské náplavky a botanické zahrady na Albertově. 

Ve vstupní úrovni bytu (v 7. NP) se nachází prostorná předsíň, velký obývací pokoj, místnost s přípravou na kuchyni, spíž/vinotéka, 1 ložnice, koupelna, samostatná toaleta, předsíň a chodba vhodná pro šatnu. V podkroví je hlavní ložnice se šatnou, koupelnou i samostatnou toaletou a zcela oddělená pracovna přístupná po vlastním schodišti. Z chodby vede vstup na dvacetimetrovou jihozápadně orientovanou terasu, u terasy je komora na uskladnění zahradního nábytku.

Jednotka je nabízena ve stavu white walls. Lze využít možnosti dokončení na klíč developerem za účasti jeho hlavního architekta, případně může nový majitel zvolit na dokončení interiéru vlastní dodavatele. K nabízenému standardu patří kartáčovaná a voskovaná dřevěná třívrstvá podlaha, bezpečnostní protipožární a protihlukové vstupní dveře Sapeli, sanita Duravit a designové baterie Oioli, přípojka pro optický internet Cetin, bytový datový rozvod do všech obytných místností, přípojka STA a příprava pro klimatizaci vedoucí do všech obytných místností. Okna mají izolačními trojskla a dřevěné masivní rámy v historizujícím stylu, ve všech místnostech bytu je podlahové vytápění (napojené na plynový kondenzační kotel Vaillant).

Elegantní čtvrť vystavěná na přelomu 19. a 20. století na místě bývalé vorařské osady nabízí příjemné bydlení se širokým výběrem z restaurací a kaváren, v blízkosti fungují také obchody včetně supermarketu. V pěším dosahu je mateřská a základní škola i gymnázium. Do centra se lze rychle dostat nejen tramvají ze zastávky téměř u domu, ale také na kole po pohodlné cyklostezce, na opačnou stranu Vltavy na Smíchov je možné celoročně přejet přívozem. Čtvrť obklopuje několik velkých zelených ploch – park Pod Hradbami, botanická zahrada UK nebo Albertovské svahy.

Podlahová plocha 185,1 m2, terasa 20,7 m2.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  23 999 000 Kč / 1 012 830 €
 • Podlahová plocha
  185 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  206 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101880
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.