Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nová vestavba mezonetového půdního bytu s terasou orientovanou na západ do vnitrobloku vznikla při rekonstrukci secesního bytového domu s výtahem. Budova stojí v klidné boční jednosměrné ulici kousek od výtoňské náplavky a botanické zahrady. Z terasy jsou krásné výhledy na Petřín, Vyšehrad a na celé vltavské údolí směrem k Podolí. MHD v pěší vzdálenosti (zastávka tramvaje 1 min chůze, zastávka metra 4 minuty chůze), centrum dostupné i na kole, veškeré služby v pěším dosahu. 

Ve vstupní úrovni bytu (v 7. NP) se nachází prostorná předsíň, velký obývací pokoj přístupný přes kuchyňský kout (s přípravou na kuchyňskou linku), ložnice, koupelna, samostatné wc a předsíň. Schodiště v obývacím pokoji vede do podkroví, kde je plánována hlavní ložnice s šatnou, koupelnou, samostatnou toaletou a komorou a terasou přístupnou z chodby.

Jednotka bude předána ve stavu white walls. Lze si vybrat dokončení realizované přímo developerem za účasti jeho hlavního architekta, případně zájemce může zvolit na dokončení interiéru vlastní dodavatele. Ke standardu bytu patří bezpečnostní protipožární a protihlukové vstupní dveře Sapeli, okna s dřevěnými masivními rámy ve stylu oken ve spodních patrech budovy a izolačními trojskly, ve všech místnostech podlahové vytápění napojené na vlastní plynový kondenzační kotel, přípojka pro optický internet a pevnou linku Cetin, bytový datový rozvod do všech obytných místností, přípojka STA a příprava pro klimatizaci vedoucí do všech obytných místností.

Příjemná lokalita se širokým výběrem z restaurací a kaváren, u oblíbeného dětského hřiště, mateřské a základní školy, gymnázia nebo lékařské fakulty Univerzity Karlovy. V blízkosti fungují také obchody včetně supermarketu. Cesta do centra trvá jen pár minut, a to nejen tramvají z blízké zastávky, ale také na kole po pohodlné cyklostezce podél Vltavy.

Podlahová plocha 126,5 m2, terasa 20,7 m2.

Pro zájemce o větší byt se nabízí propojení se sousední jednotkou, kdy vznikne tato bytová jednotka o dispozici 4+1.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  18 899 000 Kč / 799 281 €
 • Podlahová plocha
  127 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  147 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40694
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.