Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + kk

Kompletně vybavený rodinný byt s velkým balkonem poskytujícím přímý výhled do korun stromů. Prakticky řešený byt je součástí moderního bezbariérového souboru bytových domů s velkým výtahem a podzemní garáží. Komplex se rozkládá na pěkném místě ve slepé ulici, sloužící pouze rezidentům a návštěvám, u ovocného sadu ve čtvrti Praha 6 - Vokovice na Červeném vrchu.

Světlý byt ve 3. podlaží je dispozičně rozdělen na padesátimetrový obytný prostor s kuchyní, jídelnou a vstupem na prosluněný balkon, hlavní ložnici s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, centrální koupelnu, samostatnou toaletu, chodbu a prostornou předsíň s prosklenou stěnou.

Interiér zútulňují dřevěné plovoucí podlahy v odstínu buk, dřevěná eurookna (s dvojskly) a vnitřní parapety z přírodního mramoru. Vstupní dveře jsou bezpečnostní protipožární. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči Siemens a kamennou pracovní deskou i obkladem. Kupní cena zahrnuje garážové stání, sklep a interiérové vybavení.

Atraktivní lokalita
ideální pro rodiny s dětmi se nachází přímo u lesoparku, který vede do Tiché a Divoké Šárky. Sportovci ocení blízkost zimního stadionu Hvězda a mnoha fitness center. V pěším dosahu je mateřská, základní škola i gymnázium, dětské hřiště, supermarket, lékárna i nové obchodní centrum Bořislavka. V blízkosti funguje několik mezinárodních škol. Místo má skvělou dopravní dostupnost – stanice metra Nádraží Veleslavín a Bořislavka i tramvaje jsou vzdálené jen pár minut chůze. Rychlá je také cesta na letiště.

Interiér 133,62 m2, balkon 8 m2, parkovací stání 15,72 m2, sklep 2,39 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  134 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  142 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40546
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.