Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Světlý a vzdušný byt s vysokými stropy, pěknými výhledy na vzrostlé stromy, systémem inteligentní domácnosti a vkusným interiérem upraveným dle architektonického návrhu leží ve 2. podlaží nárožního secesního domu. Poklidná lokalita v sousedství romantických Havlíčkových sadů (Grébovky) na rozhraní Prahy 2 - Vinohrady a Prahy 10 - Vršovice.

Jihovýchodně orientovaný byt se skládá z obývacího pokoje, 2 ložnic (1 je rohová), koupelny, samostatné toalety, předsíně a komory.

Interiér prošel v r. 2014 kompletní rekonstrukcí podle návrhu architekta (nové vytápění, rozvody vody, silno i slaboproudé rozvody elektro, nová špaletová okna dle požadavků památkářů, nové podlahy, množství úložného prostoru). Veškeré vybavení bylo vyrobeno na míru ve vysokém standardu, ve stejné kvalitě je též osvětlení a spotřebiče. Díky smarthome systému mohou obyvatelé ovládat vzdáleně vytápění, osvětlení, zastínění či zabezpečení. Dům byl zrekonstruován v r. 2018 (má nové stoupačky, rozvody elektro, výtah, upravené společné prostory a sklepy).

Elegantní budova se nachází v klidné jednosměrné uličce, kolem je plná občanská vybavenost (školy, školky včetně Montessori, restaurace, kavárny, vinárny, supermarkety a další obchody). Blízko je do vyhlášené Krymské ulice i klidného koutu Vršovického skanzenu, na tenisové kurty i zimní stadion. Havlíčkovy sady s krásným výhledem na Prahu nabízejí možnost procházek, posezení v kavárně, vyžití pro děti i venkovní posilovnu. Pro cesty do centra lze volit mezi tramvajemi z Vinohrad i Vršovic nebo vlakem na Hlavní nádraží z nedalekého vršovického nádraží. Metro linky A (náměstí Míru) je vzdáleno tramvají 5 minut, linka B (Karlovo náměstí) 10 min a linka C vlakem do 6 minut.

Interiér 74,66 m2, sklep 3,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 788 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40542
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.