Byt, 2+kk

Moderní byt s balkonem do zeleného vnitrobloku a s garážovým stáním je umístěn v 5. podlaží uzavřeného rezidenčního komplexu, který byl v r. 2009 vystavěn v oblíbené čtvrti Karlín v těsné blízkosti stanice metra Křižíkova.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s navazujícím kuchyňským koutem a velkým, severovýchodně orientovaným krytým balkonem, ložnici se vstupem na balkonem, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň. Celý byt je orientován do tichého vnitrobloku s upravenou zelení.

K vyššímu standardu vybavení patří hliníková eurookna, dřevěné třívrstvé podlahy v dubovém odstínu, keramické dlaždice La Futura (v koupelně vyhřívané), vodovodní baterie Hansgrohe, vana Kaldewei, protipožární a bezpečnostní vstupní dveře Next, dýhované obložkové interiérové dveře, datové rozvody a STA v obou místnostech a domovní videotelefon. Vytápění je centrální s možností týdenního programování. K bytu přísluší garážové stání a sklep, oboje přístupné prostorným výtahem.

Přímo u domu funguje supermarket a lékárna, v bezprostřední blízkosti jsou kavárny, restaurace i obchody, jen pár kroků vede do multifunkčního centra Forum Karlín. Centrum je rychle dostupné metrem, tramvají, ale i na kole či na skútru. Lokalitu ještě zpříjemňují parkově upravená náměstí, blízko je do velkého parku na Vítkově s mnoha cyklostezkami i chodníčky pro pěší.

Interiér 54,7 m2, balkon 7,9 m2, sklep 3,2 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40533
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Balkón
  8 m²
 • Celková plocha
  63 m²
 • Parkování
  Stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.