Byt, 2+kk

Světlý podkrovní byt s galerií je umístěn v nejvyšším, 7. podlaží kompletně zrekonstruovaného cihlového domu s moderním proskleným výtahem. Dům je součástí noblesní čtvrti Vinohrady, stojí jen pár kroků od Mahlerových sadů, krásně upraveného Škroupova náměstí i náměstí Jiřího z Poděbrad.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní oddělenou barovým pultem, ložnici, předsíň a koupelnu (se sprchovým koutem, WC a přípojkou na pračku). Schodiště z ložnice vede na galerii využitelnou jako šatna či pracovna.

Hlavní obytný prostor prosvětlují ateliérová okna. Součástí vybavení jsou vestavné skříně, kompletní kuchyňská linka, vstupní bezpečnostní dveře a intercom. Vytápění plynovým kotlem. Dům byl kompletně zrekonstruován v r. 2012.

Atraktivní lokalita na rozhraní Vinohrad a Žižkova vzdálená od centra jen pár minut jízdy metrem či tramvají poskytuje vše potřebné: restaurace, kavárny, bistra, obchody, lékařské služby a lékárny, úřady a banky. Nabízí také široké volnočasové vyžití, daleko není do obchodně-zábavního centra Flora, Paláce Akropolis nebo centra pro alternativní divadlo, v létě se v blízkých Mahlerových sadech konají venkovní divadelní představení. Dalšími lehce dosažitelnými zelenými plochami jsou Riegrovy sady nebo park na Parukářce.

Interiér 55,7 m2 + galerie 11,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40502
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.