Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Vzdušný a prostorný tichý podkrovní byt se jako jediný byt na patře nachází v 5. podlaží komorního domu s pouhými 7 bytovými a 2 nebytovými jednotkami. Oblíbená a pěkně upravená lokalita širšího centra, v pěším dosahu všech služeb i parků.

Současnou dispozici tvoří velkoryse pojatý otevřený prostor obývacího pokoje propojeného s kuchyní, výškově oddělenou jídelnou a zádveřím. Dále je zde ložnice, pracovna (příp. druhá ložnice), samostatná toaleta a velká koupelna se saunou, masážní vanou, sprchovým koutem a nikou na pračku. Okna jídelny poskytují pěkný výhled na Národní divadlo, v obývacím pokoji je krb na dřevo. Současná dispozice bytu je 3+1 a oddělením jídelny může vzniknout 4+kk.

Jednotka vznikla při rekonstrukci domu v r. 1999, vyžaduje tedy renovaci a modernizaci, při níž může být téměř 150metrová plocha dispozičně upravena. Okna jsou dřevěná střešní s žaluziemi, na podlaze je laminát a dlažba. Vytápění zajišťuje plynový kotel Vaillant. Dům je dobře udržovaný, výtah vede do mezipatra. K bytu přísluší velký sklep. Parkování před domem v zóně pro rezidenty.

Boční jednosměrná ulice zaručuje klid, na rovnoběžné hlavní smíchovské třídě Štefánikova funguje mnoho obchodů, služby, restaurace, kavárny i Švandovo divadlo. Kousek je zahrada Kinských, která je součástí přírodní památky Petřín, blízko je také na nábřeží Vltavy a na smíchovskou pěší zónu Anděl, cesta do centra nebo ke stanicím metra trvá tramvají jen pár minut.

Interiér 147,53 m2, sklep 60,89 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  17 990 000 Kč / 756 836 €
 • Poplatky za služby
  2 418 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  148 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  40436
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.