Jednotka 3 + kk

Tichý stometrový prostor se všemi okny orientovanými na jihovýchod do klidného dvora se rozkládá po celém 3. podlaží zadního traktu zrekonstruovaného historického domu s výtahem. Atraktivní lokalita Nového Města v Petrské čtvrti se všemi službami včetně škol a se snadným spojením všemi druhy hromadné dopravy, v blízkosti parku Lannova a ostrova Štvanice. Původně bytová jednotka upravená pro firemní účely a rekolaudovaná na nebytový prostor; včetně studie přestavby a navrácení původního bytového účelu.

Současnou dispozici tvoří 4 samostatné neprůchozí pokoje (kanceláře), velká vstupní hala, úložné prostory, kuchyňka, 2 toalety a koupelna (se sprchovým koutem). Jednotka je nyní využívána jako kanceláře, součástí nabídky je studie renomovaného architekta na přeměnu prostoru v moderní byt obsahující velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, šatnu, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň.

K vybavení patří dřevěná okna a dveře z masivu, bezpečnostní systém s alarmem, masážní sprchový box, PC síť, plynový kotel. Dům s výtahem byl kompletně zrekonstruován v r. 2015. Dlouhodobé parkovací stání lze pronajmout v podzemních garážích OC Palladium nebo Kotva.

Budova stojí v boční ulici Soukenická. Naproti je církevní základní škola a ZUŠ, o kousek dál mateřská škola i gymnázium, poliklinika nebo Divadlo v Dlouhé a Gurmet Pasáž Dlouhá. Lokalita vyniká množstvím restaurací, kaváren, obchodů a dalších služeb. Pár kroků vede na tramvajovou a autobusovou zastávku, během chvíle lze dojít ke stanici metra linky B náměstí Republiky. V dosahu je také Masarykovo nádraží. Blízko je do parku Lannova s dětským hřištěm, na vltavské nábřeží a ostrov Štvanici s mnoha sportovišti, procházkou přes most lze dojít do Letenských sadů.

Interiér 100,27 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40404
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.