Byt, 1+kk

Moderní, zcela nová nebytová jednotka se dvěma okny orientovanými na jihovýchod se nachází ve 2. nadzemním podlaží novostavby s výtahem z r. 2019 na klidném místě u vilové čtvrti a přírodního parku, v pěším dosahu stanice metra Rajská zahrada.

Plocha jednotky (zapsané jako jiný nebytový prostor) je rozdělena na hlavní místnost s přípravou na kuchyňskou linku, předsíň a prostornou koupelnu se sprchovým koutem, WC a přípojkou na pračku.

Podlahy jsou laminátové, okna plastová s vnitřními žaluziemi. Vytápění je ústřední. Před domem je dostatek neplacených parkovacích míst, dále lze zjistit možnost pronájmu garážového stání přímo v domě.

V sousedství funguje supermarket, nedaleko se nachází nákupní a zábavní centrum Černý Most, obchodní dům IKEA a další obchody, v bezprostřední blízkosti je autobusová zastávka, odkud lze během 5 minut dojet ke stanici metra Černý Most. Stanice Rajská zahrada je v docházkové vzdálenosti. Lokalitu zpříjemňuje velký přírodní park Klánovice-Čihadla, jehož součástí je rozhledna Doubravka nebo Kyjský rybník s plážemi. Daleko není ani do Centrálního parku, venkovní posilovny nebo ke hřišti na míčové hry.

Užitná plocha 26,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40403
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  27 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.