Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Světlý byt s vysokými stropy, arkýři, balkonem a hezkým otevřeným výhledem na mohutné koruny stromů i do širšího okolí se nachází ve 4. podlaží pěkně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Secesní budova stojí v horní části náměstí bratří Synků, pár kroků od tramvajové zastávky a v pohodlném dosahu všech služeb.
V prohlášení vlastníka a na katastru nemovitostí vedeno jako dvě bytové jednotky o dispozici 2+kk.

Současné dispoziční uspořádání, vytvořené spojením 2 bytových jednotek, nabízí obývací pokoj s arkýřem, samostatnou kuchyni, rohovou ložnici s balkonem, druhou ložnici s arkýřem a dvě koupelny s WC.

Nárožní dům z počátku 20. století prošel v r. 2011 kompletní rekonstrukcí (nová střecha, rozvody, stoupačky, fasáda, výtah). Okna jsou nová špaletová. Interiér je díky arkýřům a stropům vysokým přes 3 metry velmi světlý a vzdušný. Podlaha je plovoucí laminátová a s dlažbou, vstupní dveře bezpečnostní, interiérové dveře z masivu. První koupelna disponuje bidetem, toaletou, sprchovým koutem a dvojumyvadlem, zároveň je k dispozici stropní úložný prostor. Ve druhé koupelně se nachází toaleta, umyvadlo a vana. Kuchyňská linka je plně vybavena skříňkami na míru včetně granitové desky, indukční varné desky, horkovzdušné trouby a drtiče odpadu. Stropní vytápění pomocí elektrických panelů, podlahové vytápění v koupelnách.

V bezprostředním okolí funguje nespočet malých obchodů a provozoven, jsou zde kavárny i restaurace. V dosahu je pošta, divadlo na Fidlovačce i stejnojmenný park. Spektrum služeb se ještě rozšíří po dokončení nové rezidenční čtvrti v místě bývalého pivovaru. Před domem je tramvajová a autobusová zastávka, cesta do centra trvá necelých 10 minut, v pěším dosahu je též železniční stanice Praha-Vršovice, přímo na náměstí bratří Synků bude stanice metra nové linky D.

Interiér 88,02 m2, balkon 3,05 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 286 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  88 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  91 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40357
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.