Byt, 6+1

Velmi prostorný noblesní byt se 2 velkými balkony, zachovanými původními prvky a nerušeným výhledem na Petřín i Pražský hrad se nachází v památkově chráněném domě od významného stavitele Vácslava Havla. Secesní budova navržená architektem Osvaldem Polívkou stojí na Rašínově nábřeží v blízkosti Tančícího domu.

Současnou dispozici bytu rozkládajícím se po celém 4. podlaží tvoří 3 pokoje, z toho 1 s arkýřem a 1 s balkonem s nádhernými výhledy i původním secesním zábradlím, další 2 pokoje orientované do vnitrobloku, dále kuchyně, koupelna, samostatná toaleta, komora, velká vstupní hala a druhý balkon orientovaný do vnitrobloku.

Na důstojnosti interiéru dodávají původní zachované parkety a repasované dvoukřídlé obložkové dveře. Dosud nepoužívaná kuchyně je kompletně vybavena spotřebiči. K bytu přísluší velký sklep. Dům, který postavil předek prezidenta Václava Havla, nyní prochází kompletní rekonstrukcí, má nová dřevěná špaletová okna (repliky původních), v rámci rekonstrukce se dělají také nové rozvody elektřiny, plynu, optický kabel Cetin, upravené společné prostory, vchodové dveře, vnitroblok i sklepy. Výtah vede do mezipater.

Lokalita Nového Města poskytuje vše potřebné, v okolí fungují kavárny, restaurace a obchody, v docházkové vzdálenosti jsou školy od mateřské přes gymnázium až po vysokou. Pár minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka Jiráskovo náměstí a stanice metra linky B Karlovo náměstí, v pohodlném dosahu je Národní divadlo nebo ostrov Žofín s parkem a dětským hřištěm.

Podlahová plocha 247 m2, balkony 10,22 m2 a 6,25 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40287
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  247 m²
 • Balkón
  16 m²
 • Celková plocha
  257 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.