Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Prostorný světlý byt s vysokými stropy a klasickou dispozicí je součástí perfektně udržovaného secesního domu s výtahem a 24hodinovou správcovskou službou. Atraktivní poloha uprostřed historického jádra metropole v těsné blízkosti Staroměstského náměstí.

Dispozici bytu v 5. podlaží tvoří průchozí obývací pokoj, 2 ložnice (přístupné z obývacího pokoje i velké centrální haly), samostatná obytná kuchyně s oknem do vnitrobloku, spíž, koupelna, toaleta a komora.

V interiéru prosvětleném velkými špaletovými okny jsou původní repasované parkety, dveřní výplně zdobí leptané sklo. Bezpečí zajišťuje alarm a videotelefon. Kompletně zrekonstruovaná budova má bohatě zdobenou vstupní halu a nový výtah. V blízkých podzemních garážích je možné dlouhodobě pronajmout parkovací stání.

Nárožní dům stojí jen pár kroků od stanice metra a tramvajové zastávky Staroměstská, nedaleko bývalého Židovského Města, luxusní Pařížské třídy i mnoha památek, například Karlova mostu, Rudolfina, Klementina nebo Staroměstského orloje. V bezprostřední blízkosti funguje mnoho restaurací a kaváren, ale také divadla, vysokoškolské fakulty a taneční konzervatoř, knihovna, prodejna potravin či pošta.

Interiér cca 120 m2 (přesná výměra bude doplněna po zaměření).

Nemovitost je nyní pronajata.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  120 m²
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  40255
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.