Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Nově zrekonstruovaný byt 3+kk je situován ve 2. patře udržovaného bytového domu. Byt je klidný a tichý, přestože je umístěn v centrální části Smíchova. K bytu náleží podíl na výjimečné, krásně upravené zahradě s výhledy na pražské panorama.

Z prostorné vstupní chodby jsou přístupné všechny pokoje. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je orientovaný na jihovýchod, obě ložnice jsou orientované severozápadně do klidné zahrady. Jedna z ložnic má malou komoru. Dále je v bytě samostatné WC a koupelna s vanou a přípojkou na pračku.

Byt byl kompletně zrekonstruován, nově vybavená je i kuchyň značky Sykora s dřevěnou pracovní deskou, včetně vestavěných spotřebičů. V chodbě je menší vestavěná skříň. Podlahy jsou dřevěné, v koupelnách a v chodbě je dlažba, okna špaletová. V domě je centrální vytápění. K bytu patří podíl na společné zahradě se zákoutími pro posezení, se vzrostlými ovocnými stromy a neobyčejnými výhledy až na panorama Pankráce. K bytu nálěží sklep. V domě není výtah. Společné prostory domu jsou pěkně udržované, dům je od ulice oddělen předzahrádkou.

Lokalita je charakteristická plnou občanskou vybaveností a nabízí bohatý společenský a kulturní život, poblíž jsou divadla, kina, sportoviště. Dům se nachází v sousedství dvou starých klášterů a zahrady Kinských, krátkou procházkou přes upravený park Sacré Coeur lze dojít ke stanici metra Anděl a k obchodnímu centru Nový Smíchov. Pár kroků od domu je autobusová a také tramvajová zastávka.

Interiér 64,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  65 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40095
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.