Byt, 1+kk

Slunný a tichý byt s předazhrádkou orientovanou na jih do vnitrobloku zařízený kvalitním nábytkem na míru se nachází v prvním podlaží domu pár kroků od parku Pod Korábem.

Dispozice nabízí hlavní obytný prostor s kuchyňskou linkou, vestavěnou postelí v patře, pod níž vznikla pracovna s deskou z masivu. Dále vstupní chodbu a koupelnu s toaletou. Byt je vestavěnými prvky rozdělen na menší samostatně obyvatelné zóny a může být tak pohodlně obývaný dvěma lidmi. Terasa je pravidelně udržovaná nátěrem odolným proti vodě a na zahradě rostou kromě okrasných květin také ostružiny a borůvky.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, plně vybavenou kuchyňskou linku, vestavěné skříně, další úložné prvky a nábytek z kvalitních a trvanlivých materiálů, vše na míru pro účelné využití prostoru, praktické sítě proti hmyzu v oknech, vnitřní žaluzie i elektricky ovládané předokenní žaluzie. Na zahradě se nachází zahradní domek, který zajišťuje úložný prostor místo sklepa.

Mikrolokalita v okolí domu poskytuje bezpečnost, blízkost zeleně a perfektní spojení s centrem. Zastávka tramvaje je vzdálena cca 50m od domu a stejně daleko je i park Pod Korábem. Cesta na Florenc trvá 13 minut a na Václavské náměstí 19 minut. Výhodou pro pěkné dny jsou nedaleké stanice kol Nextbike a Rekola. 5 minut od domu je cyklostezka vedoucí z centra do Troji a dále za Prahu. Plná občanská vybavenost v okolí je samozřejmostí. Parkování před domem bez nutnosti zřizování parkovací karty.

Interiér 31 m2, zahrada 32 m2.

Uvedená cena zahrnuje kompletní vybavení bytu (mimo elektroniku).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40069
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  31 m²
 • Zahrada
  32 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.