Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 5+1

Reprezentativní, nadstandardně řešený byt s velkými francouzskými okny v 1. patře komorní rezidence Americká Park zasazené do zeleně v atraktivní lokalitě Vinohrady u slavné vily Osvěta a Havlíčkových sadů.

Dispoziční řešení nabízí společenskou část bytu: velký obývací pokoj s výhledem do zeleně, který je průchozí do kuchyně s jídelním prostorem. Klidové části bytu se rozkládají po obou stranách obývacího pokoje. Vpravo hlavní ložnice s velkoryse řešenou šatnou, koupelna s vanou, a druhá ložnice vhodná k užití jako pracovna. Nalevo jsou dvě ložnice, druhá koupelna a technická místnost.

Interiér byl navržen renomovanou architektkou a kvalitní nábytek byl zhotoven na míru dle jejího návrhu. Plně vybavená nadčasová kuchyně je osazena spotřebiči Miele. Standardem jsou vysoké stropy, světlé vzdušné pokoje, kvalitní materiály, masivní podlahy z amerického ořechu, sanitární vybavení od Kaldewei a Hansgrohe, řada Axor Starck, vestavěné skříně v bílém vysokém lesku zajišťují dostatek úložných prostor, elektricky ovládané předokenní rolety, bezpečnostní dveře Next, kouřová čidla a monitorovací bezpečnostní systém bytu i celého objektu. K bytu přísluší 2 garážová stání a sklep. Pozemek sousedí se zahradou vily Osvěta, kde po určitou dobu žil T. G. Masaryk a narodil se zde jeho syn Jan. Projekt rezidenčního bydlední Americká Park byl dokončený v r. 2005 a tvoří ho 4 viladomy umístěné do oplocené soukromé zahrady o výměře 7 000 m2, ve které se nachází grilovací místo nebo dva altány.

Vyhledávaná čtvrť Vinohrady se nachází v sousedství centra, dosažitelného za pár minut metrem i tramvají. Cesta ke stanici I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru trvá pár minut. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Magistrálu. V okolí funguje několik soukromých i státních škol včetně Lauderovy MŠ, ZŠ a gymnázia, velké množství kaváren, bister a restaurací. Blízko je do romantických Havlíčkových sadů s dětskými hřišti, vyhlídkou na Prahu nebo viničním pavilonem s kavárnou.

Interiér 181,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  182 m²
 • Parkování
  2 garážová parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  39960
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.