Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Světlý, moderně zařízený byt 3 + kk s velkou terasou (215 m2) s možností dalšího využití a nádherným volným výhledem na město je situován v 7., nejvyšším patře domu s ostrahou. Nachází se na Floře, v místě s maximální občanskou vybaveností, přímo u stanice metra nebo tramvaje.

Dispozici bytu představuje vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s vanou a toaletou a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje, jedné z ložnic a z kuchyňského koutu je vstup na terasu obklopující téměř celý prostor.

Dům byl postaven v roce 1999, nabízí tedy možnost komfortního bydlení a zároveň život ve čtvrti se zajímavou historickou architekturou. V bytě je dřevěná buková podlaha, v koupelně dlažba. Interiérové dveře jsou značky Sapeli. V jedné z ložnic jsou nová hliníková okna, zbytek bytu je osazen dřevěnými eurookny s dvojskly, v kuchyňském koutě jsou okna velkoplošná. Na oknech jsou venkovní rolety. Kuchyň je plně plně vybavena, úložný prostor poskytují vestavěné skříně na chodbě a v ložnici. V obývacím pokoji je klimatizace, vytápění je zajištěno dálkově centrálně. K odpočinku slouží rozlehlá terasa s výhledem na vodárnu a panorama města, na terase je spousta zeleně, která novým obyvatelům zůstane. V domě je ostraha a správce objektu, na podzim bude dokončena nová fasáda. Obyvatelé bytu mají možnost pronájmu parkovacího stání nebo se dá parkovat v zóně pro rezidenty před domem.

Lokalita nabízí skvělou občanskou vybavenost, a to i díky blízkému OC Atrium Flora s obchody, restauracemi a filmovými sály. Přímo v pasáži domu je supermarket, pošta, fitcentrum a řada dalších služeb. Zelené plíce oblasti představují rozlehlé Olšanské hřbitovy s letitými stromy. V pěším dosahu jsou parky Parukářka, Riegerovy sady a Havlíčkovy sady. Ke stanici metra i tramvaje Flora je to pár kroků.

K dispozici v průběhu ledna 2022.

Interiér 91,7m2, terasa 215 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2
 • Půdorys 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 526 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Terasa
  215 m²
 • Celková plocha
  307 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39873
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.