Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Klimatizovaný byt s terasou orientovaný na jih do vnitrobloku je součástí rezidence Biskupský dvůr, která byla vystavěna v r. 2000 přímo v centru Prahy, v klidné neprůjezdné ulici na Novém Městě v pěším dosahu přestupní stanice metra Florenc.

Plocha bytu ve 4. podlaží je rozdělena na obývací pokoj s přípravou na kuchyňský kout, ložnici, koupelnu a zádveří. Z obývacího pokoje i kuchyně lze vstoupit na prostornou terasu.

Byt je po rekonstrukci ve stavu white walls. Okna jsou hliníková s trojskly, koupelna je kompletně vybavena (vana, sprchový kout, WC, bidetová sprška, umyvadlo, přípojka na pračku). Na terase je příprava na pergolu a osvětlení. Optimální teplotu a čistý vzduch zajišťuje centrální klimatizace a rekuperace. K jednotce přísluší úložná komora na patře a 1 stání v garáži s automatickým zakladačem k dokoupení. V případě zájmu je možné za příplatek interiér dokončit na klíč. Zrekonstruovaná budova má výtah a centrální plynovou kotelnu.

Atraktivní lokalita Petrské čtvrti, bokem od hlavního městského ruchu a zároveň v dosahu všech služeb. Přímo v domě funguje kryosauna, v sousedství fitness centrum i galerie, v okolí je výběr z restaurací, jsou zde kavárny, obchody včetně supermarketů, plavecký bazén, kino nebo Manifesto Market s širokou nabídkou street food. Pár kroků od domu je tramvajová zastávka, stanice metra Florenc je vzdálena 5 minut chůze.

U nemovitosti probíhá řízení o zápisu rekolaudace z nebytového prostoru na bytovou jednotku.

Interiér 68,1 m2, terasa 17,3 m2, komora na patře 1,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  13 700 000 Kč / 562 282 €
 • Poplatky za služby
  4 743 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  68 m²
 • Terasa
  17 m²
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39857
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.